Лічильник Huawei CHiNT DTSU666-H Smart meter (трифазний) 100A (до 69 кВт)
$ 177,44
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Huawei (вироблено CHiNT) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Розумний лічильник електроенергії (Smart Meter) |
| Технологія | Електронний, трифазний |
| Номінальна напруга | 3*230В / 400В AC |
| Діапазон вхідної напруги | 0.7 Un ~ 1.2 Un |
| Максимальний робочий струм | 100 А |
| Частота мережі | 50 Гц / 60 Гц |
| Точність вимірювання | Клас 1 (для активної енергії) |
| Споживання енергії | < 1 Вт / < 5 ВА |
| Особливості | Вимірювання імпорту/експорту енергії, RS485 (Modbus-RTU), LCD-дисплей, моніторинг мережі, сумісність з інверторами Huawei |
| Комплектація | Лічильник, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| Клас захисту | IP51 |
| Застосування | Трифазні СЕС (до 69 кВт), комерційні та побутові об’єкти |
| Температурні характеристики | |
| Робоча температура | від -25 °C до +60 °C |
| Температура зберігання | від -40 °C до +70 °C |
| Відносна вологість | До 95% (без конденсації) |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 98 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 65.5 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантія | 5 років |
Категорія: Лічильники
Опис
Лічильник Huawei CHiNT DTSU666-H Smart meter (трифазний) 100A є сучасним електронним лічильником. Він дозволяє моніторити енергоспоживання та керувати електроенергією в трифазних сонячних системах потужністю до 69 кВт. Пристрій надасть змогу господарям сонячних електростанцій поліпшити енергоспоживання, збільшити самозабезпечення.
Лічильник Huawei CHiNT DTSU666-H Smart meter забезпечує точний облік виробленої/споживаної електроенергії. Саме такий лічильник купити рекомендується користувачам, які планують 24/7 онлайн відстежувати потоки енергії в системі. Завдяки цьому, легко планувати використання електроприладів, перерозподіляти навантаження.
Переваги для користувачів:
- Високоточне вимірювання виробленої/споживаної енергії.
- Відстеження енергоспоживання 24/7.
- Крок до збільшення використання сонячної енергії та побутової економії.
- Безпроблемна сумісність з інверторами Huawei для злагодженої роботи.
- Просте встановлення/налаштування.
- Віддалений моніторинг через веб-інтерфейс/мобільний додаток.
Лічильник Huawei CHiNT DTSU666-H Smart meter є результатом багаторічних розробок у галузі розумних енергетичних рішень. Його точність пояснюється використанням надсучасних технологій та досвідом компанії Huawei у інтеграції високоякісних компонентів. Брендова продукція відповідає стандартам якості. Крім того, компанія пропонує відмінну техпідтримку та сервісне обслуговування.
About brand
Chint Group є одним з всесвітньо відомих брендів з виробництва «розумного» електрообладнання. Компанія має довгу історію ще з 1984 року. Зараз вони продають обладнання для електростанцій та мереж. І все це на основі «розумних» рішень – з онлайн-контролем, простою діагностикою тощо.До успіху їх привели такі рішення:
- Комплексні рішення. Від обладнання для створення електроенергії до її розподілу.
- Постійний пошук нових рішень. Chint має понад 2000 патентів.
- Свої «хмарні» рішення Chint Cloud, що об’єднують «Інтернет речей» для енергетики та промисловості.
- Екологічний підхід. Виробник постійно займається «зеленою» енергією.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.







