Інвертор мережевий Sofar | 11KTLX-G3 (10 кВт, 3 фази, 2 MPPT)
$ 950,00
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Sofar (SofarSolar) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип інвертора | Мережевий |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Технологія | Бестрансформаторний |
| Особливості | 2 MPPT, широкий діапазон вхідної напруги, моніторинг на рівні стрінгів, IP65, природне охолодження |
| Комплектація | Інвертор, документація (WiFi-донгл часто в комплекті) |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний ККД | 98.6 % |
| Вхідні характеристики (DC) | |
| Макс. потужність PV | 15000 Вт |
| Макс. вхідна напруга | 1100 В |
| Мін. вхідна напруга | 160 В |
| Пускова напруга | 160 В |
| Кількість MPPT | 2 |
| Кількість входів на MPPT | 1 для кожного MPPT (2 DC входи) |
| Вихідні характеристики (AC) | |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 11000 ВА |
| Номінальна напруга | 3/N/PE, 220V/380V, 230V/400V |
| Діапазон напруги | 310 В – 480 В |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Діапазон частоти | 45-55 Гц / 54-66 Гц |
| Макс. вихідний струм | 16.7 A |
| Загальні характеристики та захист | |
| Власне споживання (нічне) | <1 Вт |
| Охолодження | Природна конвекція |
| Рівень шуму | <40 дБ |
| Інтерфейс користувача | LCD дисплей, Bluetooth + APP |
| Комунікації | RS485/Bluetooth (стандартно), Wi-Fi/Ethernet/GPRS/USB (опціонально) |
| Клас захисту | IP65 |
| Температурний діапазон | від -30 °C до +60 °C (дерейтинг після 45 °C) |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 182 мм |
| Вага | 17 кг |
| Гарантія | 120 міс. |
Категорія: Інвертори
Опис
Sofar 11KTLX-G3 (10 кВт, 3 фази, 2 MPPT) – це перехід на новий ступінь енергетичної незалежності. Цей інвертор є надійним рішенням, що трансформує енергію сонця в корисну електроенергію. Має трифазну конструкцію та показник потужності 10 кВт. Прилад підходить для середніх/великих сонячних електростанцій. Два незалежні MPPT трекери забезпечують високу ефективність збору енергії від сонячних панелей. Вони гарно працюють навіть за умов поганої погоди з малою кількістю сонячного випромінювання.
Sofar Solar є виробником, відомим в усіх куточках світу. Це надійний інноваційний гравець на ринку сонячної енергетики, що відрізняється бездоганною репутацією. Інвертор втілює передові технології, вражає якістю роботи.
Переваги для користувачів:
- Завдяки двом MPPT трекерам, інвертор ефективно використовує сонячну енергію за несприятливих умов.
- Має зрозумілий інтерфейс, відрізняється легкістю налаштувань, простим використанням.
- Приємно здивує тривалим терміном експлуатації.
- Вбудований Wi-Fi модуль призначений для моніторингу продуктивності без прив’язки до конкретного місця 24/7. Відстежувати показники можна за допомогою мобільного додатку/веб-інтерфейсу.
Пристрій оснащено інтелектуальною системою управління для підвищеної продуктивності, безпечної роботи. Використання якісних компонентів, ретельний контроль виробничих етапів є гарантом тривалого терміну експлуатації. Інвертор працюватиме без збоїв, задовольняючи потреби найвибагливіших клієнтів.
Додаткова інформація
About brand
Sofar Solar — китайська компанія. Вона на ринку з 2007 року і робить інвертори для сонячних систем. Їх можна ставити в будинку або на підприємстві. Компанія також виробляє акумулятори й різні пристрої для контролю енергії в системі.Чому її продукція популярна:
- Інновації та R&D. Sofar активно інвестує в дослідження та розробки. Інвертори постійно вдосконалюються.
- Висока ефективність. Інвертори Sofar розроблені для максимального перетворення сонячної енергії в електрику.
- Провідні позиції. Виробник входить до ТОП-5 світових постачальників гібридних інверторів.
- Економія. «Розумне управління» допомагає оптимально використовувати електрику.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.









