Інвертор мережевий Sofar | 15KTLX-G3 (15 кВт, 3 фази, 2 MPPT)
$ 1178,00
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Sofar (SofarSolar) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип інвертора | Мережевий |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Технологія | Бестрансформаторний |
| Особливості | 2 MPPT, сумісність з модулями 182 & 210, SPD типу II, моніторинг стрінгів, AC перевантаження 110%, прошивка online |
| Комплектація | Інвертор, документація (WiFi-донгл часто в комплекті) |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний ККД | 98.6 % |
| Вхідні характеристики (DC) | |
| Макс. потужність PV | 22500 Вт (рекомендовано) |
| Макс. вхідна напруга | 1100 В |
| Мін. вхідна напруга | 160 В |
| Пускова напруга | 160 В |
| Кількість MPPT | 2 |
| Кількість входів на MPPT | 2 входи (1 для кожного MPPT) |
| Вихідні характеристики (AC) | |
| Номінальна потужність | 15000 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 16500 ВА |
| Номінальна напруга | 3/N/PE, 220/380 В, 230/400 В, 240/415 В |
| Діапазон напруги | 310 В – 480 В |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Діапазон частоти | 45-55 Гц / 55-65 Гц |
| Макс. вихідний струм | 23.9 А |
| Загальні характеристики та захист | |
| Власне споживання (нічне) | <1 Вт |
| Охолодження | Природна конвекція або Smart air cooling |
| Рівень шуму | <40 дБ |
| Інтерфейс користувача | LCD дисплей, Bluetooth + APP |
| Комунікації | RS485, Bluetooth (стандартно), WiFi (опціонально) |
| Клас захисту | IP65 |
| Температурний діапазон | від -30 °C до +60 °C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 189 мм |
| Вага | 20 кг |
| Гарантія | 120 міс. |
Категорія: Інвертори
Опис
Sofar 15KTLX-G3 є трифазним мережевим інвертором сучасного типу. За його допомогою можна перетворювати енергію сонця на змінний струм. Цей інвертор є чудовим рішенням для сонячних електростанцій середнього розміру. Інвертор оснащений 2 незалежними MPPT. Це дозволяє ефективно використовувати енергію від сонячних панелей, навіть за умов їхнього розташування на різних площинах. Має вбудовані функції захисту від перевантажень, коротких замикань, перенапруг, обладнаний інтелектуальними функціями, надійно працює навіть при високому затіненні.
Інвертор Sofar 15KTLX-G3 використовує енергію сонця на максимум, завдяки чому система робить стабільно, з мінімальними втратами. Легко інтегрувати до існуючої мережі.
Переваги для користувачів:
- Максимальна ефективність <98,1% для отримання більшої кількості енергії.
- Гнучке налаштування робочої потужності, напруги мережі для роботи за різних умов.
- Вражаючий діапазон вхідної напруги: 160-1000 В.
- Сумісністьз різними типами сонячних батарей.
- Вбудована система інтелектуального моніторингу для онлайн моніторингу 24/7 із отриманням детальної інформації щодо продуктивності.
- Компактні розміри та зручний інтерфейс для легкого налаштування.
- Віддалений моніторинг через Wi-Fi з будь-якої точки світу.
Sofar 15KTLX-G3 дозволяє заощаджувати кошти, сприяє збереженню навколишнього середовища. Пристрій підходить для домогосподарств, фермерських споруд, малих підприємств. Використовуйте його для живлення електроприладів, освітлення, систем опалення/охолодження. Отримуйте кошти, продаючи надлишки зеленої електроенергії.
Додаткова інформація
About brand
Sofar Solar — китайська компанія. Вона на ринку з 2007 року і робить інвертори для сонячних систем. Їх можна ставити в будинку або на підприємстві. Компанія також виробляє акумулятори й різні пристрої для контролю енергії в системі.Чому її продукція популярна:
- Інновації та R&D. Sofar активно інвестує в дослідження та розробки. Інвертори постійно вдосконалюються.
- Висока ефективність. Інвертори Sofar розроблені для максимального перетворення сонячної енергії в електрику.
- Провідні позиції. Виробник входить до ТОП-5 світових постачальників гібридних інверторів.
- Економія. «Розумне управління» допомагає оптимально використовувати електрику.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.







