Інвертор мережевий Sofar | 20KTLX-G3 (20 кВт, 3 фази, 2 MPPT)
$ 1235,00
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Sofar (SofarSolar) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип інвертора | Мережевий |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Технологія | Бестрансформаторний |
| Особливості | 2 MPPT, сумісність з модулями 182 & 210, I-V діагностика, SPD типу II, 110% AC перевантаження, моніторинг стрінгів, online прошивка |
| Комплектація | Інвертор, документація (WiFi-донгл часто в комплекті) |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний ККД | 98.6 % |
| Вхідні характеристики (DC) | |
| Макс. потужність PV | 30000 Вт (рекомендовано) |
| Макс. вхідна напруга | 1100 В |
| Мін. вхідна напруга | 160 В |
| Пускова напруга | 180 В |
| Кількість MPPT | 2 |
| Кількість входів на MPPT | MPPT1: 1, MPPT2: 1 |
| Вихідні характеристики (AC) | |
| Номінальна потужність | 20000 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 22000 ВА |
| Номінальна напруга | 3/N/PE, 220/380 В, 230/400 В, 240/415 В |
| Діапазон напруги | 310 В – 480 В |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Діапазон частоти | 45-55 Гц / 55-65 Гц |
| Макс. вихідний струм | 31.9 А |
| Загальні характеристики та захист | |
| Власне споживання (нічне) | <1 Вт |
| Охолодження | Природна конвекція (або Smart air cooling) |
| Рівень шуму | Менше 40 дБ |
| Інтерфейс користувача | LCD дисплей, Bluetooth + APP |
| Комунікації | RS485, Bluetooth (стандартно), WiFi (опціонально) |
| Клас захисту | IP65 |
| Температурний діапазон | від -30 °C до +60 °C (дерейтинг після 45 °C) |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 189 мм |
| Вага | 20 кг |
| Гарантія | 120 міс. |
Категорія: Інвертори
Опис
Sofar 20KTLX-G3 – якісний мережевий трифазний інвертор для трансформації енергії х сонячних батарей у змінний струм. Прилад має потужність 20 кВт оснащений двома незалежними трекерами MPPT, що дозволяють отримувати еко енергію від двох окремих масивів сонячних панелей. Це можливо навіть за умов різної орієнтації/рівня освітлення.
Визнаний виробник, Sofar Solar, пропонує трендові рішення для сонячних інверторів. Секрет гарної репутації компанії криється у застосуванні інновацій, високій якості продукції. Акцент робиться на досягнення максимальної ефективності енергоперетворення.
Переваги для користувачів:
- Висока ефективність перетворення енергії. Максимальний ККД досягає 98,6%.
- Два MPPT трекери дозволяють ефективно працювати з двома різними групами сонячних панелей.
- Клас захисту IP65 робить інвертор стійким до пилу та струменів води, дозволяючи встановлення на вулиці.
- Вбудовані SPD типу II для DC та AC сторін забезпечують надійний захист від перенапруги.
- Наявність LCD дисплея, Bluetooth та можливість підключення до мобільного додатку дозволяють легко налаштовувати та контролювати роботу інвертора.
- Низька пускова напруга (180 В) та широкий діапазон MPPT напруги забезпечують ефективну роботу інвертора навіть за умов низької освітленості.
Пристрій забезпечить безперебійну продуктивну роботу сонячної системи протягом багатьох років. Це чудовий вибір для прихильників сонячних електростанцій. Прилад демонструє надійність, ефективність. Його варто купити для комерційних об’єктів, виробничих підприємств, приватних домогосподарств з високим енергоспоживання.
Додаткова інформація
About brand
Sofar Solar — китайська компанія. Вона на ринку з 2007 року і робить інвертори для сонячних систем. Їх можна ставити в будинку або на підприємстві. Компанія також виробляє акумулятори й різні пристрої для контролю енергії в системі.Чому її продукція популярна:
- Інновації та R&D. Sofar активно інвестує в дослідження та розробки. Інвертори постійно вдосконалюються.
- Висока ефективність. Інвертори Sofar розроблені для максимального перетворення сонячної енергії в електрику.
- Провідні позиції. Виробник входить до ТОП-5 світових постачальників гібридних інверторів.
- Економія. «Розумне управління» допомагає оптимально використовувати електрику.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.








