Інвертор мережевий Sungrow | SG125CX-P2 V113 (125 кВт, 3 фази, 12 MPPT)
$ 4738,57
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Sungrow |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип інвертора | Мережевий |
| Кількість фаз | 3 фази |
| Технологія | Бестрансформаторний |
| Особливості | 12 MPPT трекерів, високий ККД, інтелектуальний моніторинг, комплексний захист, активне охолодження, функція відновлення PID, сумісність з біфасіальними модулями, динамічна оптимізація затінення, діагностика кривої ВАХ |
| Комплектація | Інвертор, документація |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний ККД | 98.5 % |
| Вхідні характеристики (DC) | |
| Макс. потужність PV на вході | 175000 Вт |
| Макс. вхідна напруга DC | 1100 В |
| Мін. вхідна напруга DC | 180 В |
| Пускова напруга | 200 В |
| Кількість MPPT трекерів | 12 шт |
| Кількість входів на MPPT | 2 входи на кожен MPPT |
| Вихідні характеристики (AC) | |
| Номінальна вихідна потужність | 125000 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 137500 ВА |
| Номінальна вихідна напруга | 3/N/PE, 400 В |
| Діапазон вихідної напруги (AC) | 312-480 В |
| Номінальна частота (AC) | 50 Гц / 60 Гц |
| Діапазон частоти (AC) | 45-65 Гц |
| Макс. вихідний струм (AC) | 181 А |
| Загальні характеристики та захист | |
| Власне споживання (нічне) | <10 Вт |
| Охолодження | Активне (вентилятор) |
| Рівень шуму | <65 дБ |
| Дисплей / Інтерфейс користувача | LED індикатори, мобільний додаток (Sungrow App), хмарний моніторинг (iSolarCloud) |
| Комунікації | WLAN/Ethernet (опція), RS485 (стандартно), Bluetooth, USB |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Діапазон робочих температур | Від -30 °C до +60 °C (з зниженням потужності після 45 °C) |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 793 мм |
| Ширина | 1019 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 87 кг |
| Гарантія | 60 міс. |
Категорія: Інвертори
Опис
Інвертор трифазний Sungrow SG125CX-P2 V113 потужністю 125 кВт поєднує в собі сучасні рішення та виску надійність, які стануть оптимальним рішенням для перетворення сонячної енергії в змінний струм. Інвертор підтримує вхідний струм до 15 А, завдяки чому його легко підключають до сучасних фотомодулів потужністю понад 500 Вт. Це забезпечує гнучкість у виборі компонентів системи та адаптацію до різних умов експлуатації.
Цей інвертор компанія Sungrow розробила в першу чергу для потужних сонячних електростанцій, але й в домашній генерації зеленої енергії він показує себе найкращим чином.
Переваги для користувачів:
- 12 MPPT. Оптимізація вироблення енергії з кожного стрінгу панелей.
- Висока ефективність. До 98,5% для максимального використання сонячної енергії.
- Інтелектуальна діагностика. Функція Smart IV Curve Diagnosis для моніторингу стану системи в реальному часі.
- Захист від перенапруг. Технології DC Type I+II та AC Type II SPD забезпечують безпеку обладнання.
- Стійкість до умов навколишнього середовища. Ступінь захисту IP66 та антикорозійне покриття C5.
- Підтримка AFCI 2.0. Захист від дугових замикань для підвищення безпеки системи.
- Зручність монтажу. Сумісність із алюмінієвими кабелями перерізом до 240 мм² та зручна конструкція для попереднього збирання кабелів.
Якщо вам потрібно купити інвертор для вашої сонячної установки, Sungrow SG125CX-P2 V113 стане надійним вибором. Хоча цей інвертор не призначений для використання в квартирі, він ідеально підходить для масштабних проєктів, де потрібна висока потужність та ефективність.
Додаткова інформація
About brand
Компанія Sungrow є китайським виробником інверторів, акумуляторів та іншого обладнання для сонячних станцій з 1997 року. З того часу інновації та новітні розробки стали важливою особливістю цього бренду. А обладнання вони випускають дуже різноманітне. Є моделі і для домашніх невеличких станцій, і для промислових гігантів.Що робить Sungrow особливими:
- Широкий асортимент. Інвертори та інші прилади Sungrow можна підібрати для будь-яких станцій – від невеличких для автономного забезпечення приватного будинку до дуже потужних промислових систем.
- Інновації. З самого початку вони зосередилися на створенні нових технологій і власних розробках.
- «Розумне» управління. Усе обладнання забезпечується сучасними системами контроля та «розумного» керування процесами.
- Надійність та ефективність. Інвертори показали себе чудово у різних погодних умовах по всьому світу.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.









