Сонячна панель JA Solar | JAM54S30-420/LR 420 Wp, Mono (Black Frame)
$ 67,43
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 420 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 37.19 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.25 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 31.11 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.5 А |
| Особливості | Одностороння панель, чорна рама |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 21.0 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 108 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.35 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.275 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | 0.045 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 20 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Сонячна панель JA Solar JAM54S30-420/LR 420 Wp Mono з чорною рамою – це новітнє рішення для генерації електроенергії з відновлюваного природного джерела, сонця. Панель складається з монокристалічних кремнієвих елементів. Вони перетворюють світ сонця в електричну енергію максимальну ефективно. Показник потужності у 420 Вт робить модуль чудовим вибором як для домашніх/комерційних сонячних електростанцій.
Чому варто обрати цю панель
Фотоелектричний модуль розроблений компанією JA Solar. Лідер світового ринку сонячної енергетики впроваджує передові технології, гарантуючи високу якість. Значні кошти компанія вкладає в дослідження, розробки. Панелі завжди відповідають найвищим стандартам.
JA Solar JAM54S30-420/LR може надійно працювати за різних кліматичних умов. Екологічний пристрій демонструє економічність. Панель стане джерелом чистої енергії для будинку чи бізнесу, допомагаючи вам залишатися незалежним від класичних енергоджерел та зберігати природу.
Чорна рама надає панелі елегантного вигляду. Також вона краще поглинає тепло, демонструючи продуктивність за низьких температур. Використання монокристалічного кремнію забезпечує вищу ефективність перетворення сонячної енергії порівняно з полікристалічними модулями. Технологія Half-Cell, застосована в цій моделі, спрямована на покращення продуктивності за умов часткового зіткнення, зменшення енерговитрат.
Переваги для користувачів:
- Міцна конструкція, тривалий термін експлуатації за екстремальних умов.
- Вища енергогенерація з меншої площі.
- Класична естетика, здатна доповнити будь-який архітектурний стиль.
- Тривалий термін служби.
- Зменшення/уникнення рахунків за електроенергію.
- Відмова від викидів шкідливих речовин у повітря.
- Гарантія виробника на продукцію.
- Полегшений монтаж та підключення до сонячної системи, завдяки стандартним конекторам.
Сонячні панелі для дома та бізнесу стануть оптимальним вибором для тих, хто хоче зменшити свій вуглецевий слід, заощаджуючи кошти на електроенергії. Купити сонячну панель цієї моделі можна навіть для зарядки електромобілів. Особливо корисна вона для мешканців віддалених районів, не маючих доступу до централізованої електромережі. Інвестуйте в економічно вигідне майбутнє, яке допоможе вам заощаджувати кошти!
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.






