Сонячна панель Tongwei Solar | TWMNH-66HD615 615 Wp N-type Bifacial
$ 105,17
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Tongwei Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 615 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 48.85 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 16.02 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 40.44 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 15.21 А |
| Особливості | 12 струмознімних доріжок (12BB), технологія Half-Cell, TOPCon, двостороння панель (Bifacial) |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 22.8 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 132 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.28 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.24 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.046 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2382 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 32.5 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Сонячна панель Tongwei Solar TWMNH-66HD615 – це фотоелектричний модуль що є втіленням інновацій у галузі сонячної енергетики. Біфаціальна (двостороння) панель N-type дивує неймовірною потужністю 615 Вт. Завдяки цьому ви зможете отримувати максимум енергії та радіти вдалій інвестиції у зелену енергетику. Сонячна батарея розроблена для забезпечення продуктивного перетворення сонячного світла на чисту енергію за умов низької освітленості й буде якісно працювати в будь-яку погоду. Панель складається з 12 струмознімних доріжок (12BB), на яких розташовано 132 фотомодулі, гарантує ККД 22.8 %.
Чому варто обрати цю панель
Tongwei є лідером у розробці сонячних рішень. Компанія спеціалізується на проєктуванні, виробництві та продажу фотоелементів, модулів, системних компонентів. Працюючи понад 10 років у сонячній промисловості, Tongwei здобула репутацію надійного виробника. Лише найкращі матеріали використовуються у виробництві сонячних батарей. Це є гарантом стабільної продуктивності протягом багатьох років. Компанія вкладається у дослідження та розробки, залишаючись на передовій сонячної промисловості. Має численні сертифікати та нагороди.
Переваги для користувачів:
- Максимальна енергогенерація, завдяки технології інкапсуляції.
- Відмінна робота сонячних батарей за умов низької освітленості.
- Низька вартість електроенергії (LCOE).
- Низький температурний коефіцієнт -0,3%/℃, що зменшує втрату потужності за умов високих температур.
- Технологія різання та зварювання сонячних елементів MBB/SMBB запобігає ризику розтріскування.
- Відповідає вимогам щодо вітрового/снігового навантаження 5400 Па/2400 Па.
- Низький рівень деградації: 1% в перший рік, 0.4% щорічної у діапазоні 2-30-й рік.
Сонячна панель підійде для власників приватних будинків, підприємств, ферма сонячних електростанцій. Встановлювати її можна за будь-яких кліматичних умов на дахах, землі або призначених для цього конструкціях.
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Tongwei Solar є підрозділом китайської компанії Tongwei Group, що з’явилася в 1986 році. Спочатку вони сконцентрувалися на рибних фермах та кормах для риб. Але все ж в 2006 році компанія прийняла рішення зайнятися сонячною електрикою. І змогла навіть стати одним з лідерів в усьому світі.Чому Tongwei Solar виділяється на ринку:
- Поєднання рибництва та сонячної енергії. Ця унікальна модель сьогодні дуже популярна усюди, де розвивають рибні ферми. Саме над ставками компанія будує «під ключ» сонячні станції. Це виявилося дуже вигідним рішенням.
- Ефективні сонячні елементи. Tongwei Solar вкладає значні кошти в дослідження, щоб їхні сонячні панелі мали високу продуктивність.
- Надійність і якість. Виробництво дуже потужне, а контроль якості дуже суворий на кожному з етапів. Результат – репутація дуже якісного обладнання та довга гарантія від виробника.
- Сучасні технології. При вивченні характеристик панелей ви побачите багато інноваційних технологій та «розумних» систем контролю роботи.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.









