Сонячна панель JA Solar | JAM54S30-415/GR 415 Wp, Mono Black Frame
$ 65,84
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 415 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 37.45 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.02 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 31.61 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.13 А |
| Особливості | 11 струмознімних доріжок (11BB), технологія Half-Cell, PERC, MultiBusBar (MBB), чорний каркас (Black Frame) |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 21.3 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 108 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.35 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.275 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.045 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Сонячна панель JAM54S30-415/GR демонструє значну ефективність. Потужність пристрою вражає, сягаючи 415 Вт при доволі компактних розмірах та вазі усього 19,5 кг. В основі модуля лежить монокристалічна технологія, завдяки якій сонячне світло ефективно перетворюється на енергію. Стримана рама у чорному кольорі також добре поглинає природне світло. Саме час зменшувати залежність від класичних енергоджерел та турбуватися про природу. Відчуйте переваги економії!
Чому варто обрати цю панель
Виробник JA Solar – це компанія, які довіряють споживачі з різних куточків світу. Вона має бездоганну репутацію, завдяки якісній продукції. Сонячні модулі створюються за новітніми технологіями. Вони відповідають стандартам надійності, модифікуючі сили природи у корисну для людини енергію.
- Монокристалічна технологія збільшує ККД перетворення сонячної енергії в електричну.
- Висока потужність дозволяє генерувати велику кількість електроенергії за умов обмеженого простору.
- Надійність та довговічність, підтверджена суворими випробуваннями.
- Дизайн у мінімалістичному стилі; високий рівень поглинання світла.
- Здатність витримувати різні температури -40/+85°C, а також – вітер, сніг, град.
- Кількість ячеєк: 108.
- Зменшення витрат, незалежність від зростаючих тарифів.
- Легкий монтаж, доступне кожному обслуговуванню.
- Позитивний вплив на собівартість нерухомості, де ви встановите сонячну електростанцію.
PV модуль краще монтувати на дахах житлових/комерційних будинків, ферм, офісів. Також він може стати пазлом великої сонячної електростанції. Економія повинна бути розумною: якщо ви вирішите купити сонячну батарею, її вартість окупиться протягом кількох років. Також ви зробите корисний вклад у збереження навколишнього середовища. Транспортування та монтаж панелі відбуваються легко, завдяки малим розмірам та вазі у 19,5 кг. Тип конекторів MC4-EVO2/QC 4.10-351 дозволяє надійне поєднати модуль з іншими компонентами. Оберіть екологічну чистоту!
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.







