Сонячна панель Longi | LR5-72HPH 540M, 540Wp, Mono
$ 83,62
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | LONGi |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 540 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 49.50 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 13.85 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 41.65 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 12.97 А |
| Особливості | 9 струмознімних доріжок (9BB), технологія Half-Cell, PERC, Low LID |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 21.1 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 144 шт |
| Тип конектора | MC4 |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.34 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.265 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.048 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2256 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 27.5 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Модуль Longi LR5-72HPH 540M є сонячною панеллю-монокристалом. Варто купити її та використовувати в різноманітних сонячних електростанціях: мережевих, гібридних, автономних. Значення потужності на неймовірному рівні – 540 Вт при ККД 21,1%. Належить до найбільш продуктивних моделей на ринку. Технологія Mono PERC з Low LID та легуванням галієм гарантує низьку деградацію потужності протягом тривалого терміну експлуатації. Добре сумісна з основними стрінговими інверторами. Витримує снігове навантаження до 5400 Па та вітрове до 2400 Па, що підходить для суворих умов.
Чому варто обрати цю панель
Longi є відомою компанією у галузі виробництва сонячних батарей. Продукція вирізняється високими стандартами якості, завоювала прихильність покупців, завдяки довгому строку експлуатації. У виробництві використовується новітня технологія Half-Cut Cell. Вона спрямована на зниження електровтрат та одночасного підвищення енергоефективності. Технологія PERC дозволяє панелі краще поглинати світло, за рахунок чого підвищується вихідна потужність. Longi пропонує клієнтам трендові сучасні рішення у галузі екоенергетики.
Переваги для користувачів:
- ККД фотомодуля складає 21,1% – можна отримати достатню кількість енергії навіть з малої площі.
- Витримуване снігове навантаження <5200 Па; вітрове <2400 Па.
- Панель витримує вплив солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено тестуванням.
- Гарантійний термін на збереження вихідних показників – 25 років.
- Має захист ІР68 від пилу, здатна витримувати короткочасне занурення у воду.
PV модуль радимо замовити інвесторам та підприємцям; володарям фермерських господарств та приватних будинків, комерційних приміщень. Цю сонячну батарею можна інтегрувати у велику електростанцію, що працює на променях небесного світила. Розгляньте питання забезпечення себе доступною відновлюваною енергією. Монтаж сонячної панелі здійснюється легко завдяки універсальним конекторам та можливості гнучкого встановлення на дахах, земляних поверхнях або у гібридному форматі.
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Китайська компанія LONGi Solar з’явилася в місті Сіань в 2000 році. З самого початку вони зосередилися на монокристалічних сонячних панелей та інших виборів з кремнієвих монокристалів. Сьогодні майже всі сонячні батареї робляться саме монокристалічними. А LONGi – один з самих великих гравців на цьому ринку.Компанія виділяється тим, що весь процес виробництва в неї свій – від обробки сировини до сонячних панелей, які повністю готові до використання. При строгому контролі якості це дало змогу гарантувати дуже високу надійність продукції.Що ще є сенс знати про LONGi:
- Найбільший у світі виробник монокристалічних кремнієвих компонентів.
- Панелі LONGi добре працюють навіть тоді, коли мало світла.
- Компанія інвестує в нові рішення, як-от PERC, TOPCon чи HJT, щоб отримувати ще більше енергії.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.









