Сонячна панель JA Solar | JAM54D41-440/LB 440 Wp, Mono
$ 79,84
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 440 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 38.90 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.31 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 32.47 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.56 А |
| Особливості | 16 струмознімних доріжок (16BB), технологія Half-Cell, TOPCon, двостороння панель (Bifacial), скло-скло (Double Glass) |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 22.0 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 108 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.30 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.26 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.046 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 22.0 кг |
| Гарантія | 300 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
JA Solar JAM54D41-440/LB є потужним модулем, що дозволяє отримати від сонячного світла максимум енергії. Монокристалічний, двосторонній, він вражає потужністю 440 Вт. ККД модуля складає 22.0 %, кількість фотоелементів – 108 шт. Сонячна панель створена за технологією N-type з подвійним склом. Це рішення для бажаючих відокремитись від класичної електромережі та віддати перевагу екологічній енергії. Мінімалістичний монохромний дизайн дозволяє гармонійно доповнити модулем сучасні стилі архітектури, не порушуючи візуал будинку. Ця панель органічна міксує високу продуктивність, довговічність та естетику гарного смаку.
Чому варто обрати цю панель
Підкорювач рейтингів у галузі виробництва сонячних панелей, компанія JA Solar відома використанням інновацій. Процес виробництва продукції передбачає повний цикл. Це є секретом поєднання приємної ціни з найвищою якістю. Встановлення та підключення панелі є зручним, завдяки стандартним конекторам QC4.10. Вони на 100% сумісні з класичним Staubli MC-4. Віддайте перевагу трендовому рішенню для виробництва власної енергії з променів сонця.
Переваги для користувачів:
- Висока у порівнянні з P-type панелями продуктивність, що пояснюється використанням технології N-type.
- Використання відбитого світла для підвищення ККД.
- Підходить для домашніх, комерційних, промислових потреб.
- Стабільна генерація електроенергії довгі роки, завдяки низькій деградації потужності, стійкості до PID-ефекту.
- Панель не боїться температурних коливань зі знаком «+».
Купити сонячну панель PV модуль JA Solar JAM54D41-440 – розумне рішення для усіх, хто бажає вигідно генерувати електроенергію у власному домогосподарстві або на промооб’єкті комерційного типу. Зберігайте природу, переходячи на чисту екологічну енергію.
Збільшення вартості на електроенергію спонукає покупців шукати відповідні альтернативи. Встановіть на дах власного будинку цей модуль або створіть сонячну електростанцію промислового рівня. Панель приємно вразить економічною вигодою, відмінною потужністю та енергоефективністю. Для її встановлення не потрібно тривалого часу та спеціального обладнання. Зробіть крок до стабільності в максимально автономних умовах!
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.








