Сонячна панель JA Solar JAM72D40-595/LB 595 Wp, Bifacial N-type
$ 102,32
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 595 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 52.20 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.42 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 43.59 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.65 А |
| Особливості | 16 струмознімних доріжок (16BB), технологія Half-Cell, TOPCon, двостороння панель (Bifacial), скло-скло (Double Glass) |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 22.5 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 144 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.30 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.26 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.046 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2333 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 32.5 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Сонячна панель JA Solar JAM72D40-595/LB є справжнім дивом інженерної думки у світі сонячної енергетики. Двосторонній монокристалічний модуль створено за технологією N-type з метою чистої енергогенерації. Панель поєднує продуктивність (595 Вт) з довгим періодом експлуатації. Ексклюзивна Bifacial конструкція, яка є двосторонньою, дозволяє генерувати енергію як з фронтальної + тильної сторін. Ступінь поглинання сонячного світла максимізується, загальний вихід електроенергії збільшується. Цей PV модуль варто придбати тим, хто прагне отримати максимум від енергії сонячного світила.
Чому варто обрати цю панель
Виробник JA Solar вирізняється прагненням до інновацій, яка посилюється безкомпромісною якістю. Використання N-type технології та двосторонньої конструкції підвищує продуктивність обладнання. Компанія використовує найкращі матеріали, ретельно відстежуючи етапи виробництва. Панелі JA Solar не бояться навіть екстремальних коливань погоди. Вони працюють без збоїв багато років.
Переваги для користувачів:
- Підвищена енергогенерація, на 25% більша у порівнянні з класичними моделями.
- Відмінний шанс скоротити витрати на електроенергію з мережі.
- Можливість подбати про навколишнє середовище.
- Тривалий термін служби з мінімальним зниженням рівня продуктивності.
- Легка інтеграція без спецобладнання у будь-яку сонячну систему.
PV модуль витримає будь-які випробування та протягом багатьох років забезпечить стабільний вихід енергії. Дуже вигідно придбати сонячну панель, яка за кілька років на 100% відбиває власну вартість. Вона стане у нагоді господарям приватних будинків, підприємців та інвесторів. Прийшов час максимізувати віддачу від сонячної енергії. Ви можете встановити панель на даху ферми, будинку; на спеціальних конструкціях або на землі. PV модуль використовується для автономного/мережевого електропостачання. Відкрийте для себе можливості неперевершеної автономії від класичних та дороговартісних наразі енергоджерел.
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.







