Сонячна панель Tongwei Solar | TWMND-72HS585 585 Wp
$ 93,37
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Tongwei Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 585 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 53.00 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 13.54 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 45.23 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 12.94 А |
| Особливості | 12 струмознімних доріжок (12BB), технологія Half-Cell, TOPCon, одностороння |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 22.5 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 144 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.28 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.24 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.046 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 27.8 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Tongwei Solar TWMND-72HS585 – є модулем, який робить енергетичне майбутнє на крок ближчим. Сонячна батарея дозволяє отримувати чисту стабільну електроенергію безпосередньо від сонця. Tongwei Solar, виробник сонячних панелей, намагається поєднати новітні технології зі встановленими стандартами якості. TWMND-72HS585 демонструє максимальну продуктивність (потужність 585 Вт, ККД 22,5%). Легко встановлюється, служить довгі роки. Модуль легко інтегрується в діючі системи, навіть за умов мінливої погоди забезпечує стабільний потік електроенергії.
Чому варто обрати цю панель
Компанія Tongwei Solar виробляє продукцію, що має попит у мільйонів споживачів. Використовує інновації та суворо контролює якість на кожному виробничому кроці. Модуль виготовлений з монокристалічного кремнію. Цей матеріал максимально поглинає сонячне світло, перетворюючи його на екоелектрику. Панель має високий ступінь волого-/пиле- захисту IP68; демонструє стійкість до температурних коливань.
Переваги для користувачів:
- Дивовижна потужність у 585 Вт дозволяє генерувати значну кількість електроенергії за умов невеликих площ.
- ККД >22% забезпечує якісну трансформацію світла від небесного світила.
- Алюмінієвий корпус стійкий до корозії, довговічний.
- Діапазон робочих температур -40/+85°C дозволяє використовувати панель залізних кліматичних умов.
- Панель важить 28 кг та має стандартні розміри, що забезпечує легкий монтаж.
- Можлива інтеграція до діючої системи, сонячної електростанції.
PV модуль підходить для величезного кола користувачів. Варто його купити, якщо ви мешкаєте у віддаленому селі, займаєтесь фермерським бізнесом, володієте промисловим підприємством або комерційним об’єктом. Використовуйте модуль для живлення електрикою житлових будинків, офісів, виробничих цехів тощо. Відкрийте для себе реальна можливість для економії та збереження навколишнього середовища!
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Tongwei Solar є підрозділом китайської компанії Tongwei Group, що з’явилася в 1986 році. Спочатку вони сконцентрувалися на рибних фермах та кормах для риб. Але все ж в 2006 році компанія прийняла рішення зайнятися сонячною електрикою. І змогла навіть стати одним з лідерів в усьому світі.Чому Tongwei Solar виділяється на ринку:
- Поєднання рибництва та сонячної енергії. Ця унікальна модель сьогодні дуже популярна усюди, де розвивають рибні ферми. Саме над ставками компанія будує «під ключ» сонячні станції. Це виявилося дуже вигідним рішенням.
- Ефективні сонячні елементи. Tongwei Solar вкладає значні кошти в дослідження, щоб їхні сонячні панелі мали високу продуктивність.
- Надійність і якість. Виробництво дуже потужне, а контроль якості дуже суворий на кожному з етапів. Результат – репутація дуже якісного обладнання та довга гарантія від виробника.
- Сучасні технології. При вивченні характеристик панелей ви побачите багато інноваційних технологій та «розумних» систем контролю роботи.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.









