Сонячна панель JA Solar | JAM54D40-450/LB 450Wp, Mono (Black Frame)
$ 73,96
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 450 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 39.3 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.48 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 32.82 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.71 А |
| Особливості | Двостороння панель (Bifacial), подвійне скло, чорна рамка |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 22.5 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 108 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.3 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.26 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | 0.046 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 22 кг |
| Гарантія | 300 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Відкрийте для себе майбутнє сонячної енергетики! У цьому допоможе фотоелектричний модуль-монокристал JA Solar JAM54D40-450/LB. Панель сонячна має високу потужність 450 Вт. Візуальна вона приваблює елегантним корпусом чорного кольору. Рішення купити таку панель стане ідеальним для дому, промооб’єкта або бізнесу. JA Solar, наче чарівник, перетворює сонячне світло на електричний струм. Це значить, що господар забезпечується чистою електроенергією, яка виробляється за екологічних умов. До того ж суми щомісячних витрат у квитанціях суттєво знижуються.
Чому варто обрати цю панель
Сонячна панель має міцну конструкцію. Її не пошкодить дощ або сильний вітер. Обладнання працює довгі роки, на 100% окупаючи себе. Базою модуля є цільні монокристалічні елементи. Навіть якщо сонце не радує своєю появою, модуль продовжує працювати ефективно. Тож, купити сонячну панель цієї моделі – вигідне рішення навіть за умов проживання в регіонах зі зниженою освітленістю. Енергія все одно стабільно виробляється протягом дня. Панель дозволяє залишатися автономним у плані енергетики, не залежати від загальних мереж. Її можна легко вбудувати в діючу або нову систему.
Переваги для користувачів:
- Значне та надійне виробництво електроенергії завдяки високій потужності 450 Вт.
- Високий ККД: 22.5%.
- Тривалий термін служби >10+ років.
- Міцна конструкція витримує екстремальні температури, вітер, опади.
- Лаконічний монохромний дизайн у чорному кольорі.
- Легка вага (22 кг) і зручні розміри спрощують встановлення.
- Швидка окупність вартості обладнання, екологічність.
Лідер у галузі виробництва екоджерел електроенергії – компанія JA Solar – контролює виробничі процеси повністю. Компанія впроваджує надсучасні технології, завдяки чому сонячні панелі працюють ефективно. Серед технологічних розробок – Multi Bus Bar та Half-cell, які сприяють якісній роботі панелей за умов зниженого освітлення. Панелі обладнано монокристалічними секціями N-типу, що насичені фосфором. Вони забезпечують стійкість під постійним впливом світла.
PV модуль стане у пригоді власникам підприємств, будинків у передмісті/селі. Їх можна придбати з метою побудови масштабних сонячних електростанцій. Сонячна панель може використовуватись у поєднанні з варіативними типами інвенторів та систем енергонакопичення.
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.








