Сонячна панель JA Solar | JAM66S30-505/MR 505 Wp, Mono
$ 83,48
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 505 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 45.72 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.0 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 38.53 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.11 А |
| Особливості | Одностороння панель |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 21.3 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 132 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.35 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.275 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | 0.045 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2093 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 26.3 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Сонячна панель JA Solar JAM66S30-505/MR 505 Wp генерує еко електроенергію. Монокристалічний фотоелектричний модуль перетворює світло на електричний струм. Сонячна панель має потужність 505 Вт, постачає енергію для різноманітних потреб. Складається з кремнієвих елементів, має тривалий термін служби. Модуль встановлюють на даху будинків, промислових об’єктах, а також на наземних металоконструкціях. Він дозволяє економити на електроенергії, виконуючи роль чудового замінника класичним джерел електроенергії.
Чому варто обрати цю панель
JA Solar є виробником, який відомий усім. На ринку компанія знаходиться в топі, контролюючі виробничі процеси на 100%. Це дозволяє впевнитися у якості продукції. У виробництві панелей використовуються передові технології. Технологія Multi Bus Bar збільшує провідність струму. Half-cell зменшує втрати енергії, підвищуючи енергоефективність обладнання. Компанія постійно вдосконалює власні технології. Покупець отримує сучасні рішення у галузі сонячної енергетики. Пропонуємо купити продукт від перевіреного виробника.
Переваги для користувачів:
- Монокристалічні елементи перетворюють максимум енергії сонця на електричний струм.
- Великий термін експлуатації.
- Сонячна енергія дозволяє суттєво економити, забуваючи про великі щомісячні платіжки.
- Покупець зберігає природу, адже панель не викидає парникові гази.
- Продукція відповідає міжнародним стандартам.
Рішення купити сонячну панель є чудовим для власників приватних будинків, та підприємств. За допомогою цієї панелі можна живити побутові прилади, системи опалення, освітлення. Надлишкову електроенергію можна продавати в мережу за «зеленим» тарифом, непогано на цьому заробляючи.
Купити сонячну панель PV модуль JA Solar JAM66S30-505/MR 505 Wp, Mono е сенс навіть якщо сонця в вашому регіоні замало. Модуль може працювати в умовах зниженої сонячної активності. Встановити цю панель можна самому, без додаткового спецобладнання. Також вона не потребує професійного обслуговування. Купити таку панель – це важливий крок назустріч розумній економії.
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.







