Сонячна панель Longi | LR5-72HTH-575M, 575Wp, Mono
$ 98,33
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | LONGi |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 575 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 52.06 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.14 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 43.91 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.10 А |
| Особливості | 12 струмознімних доріжок (12BB), одностороння, технології Hi-MO X6 Explorer, HPBC Cell, Half-cell, Low LID |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 22.3 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 144 шт |
| Тип конектора | Stäubli MC4-EVO2 |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.29 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.23 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.044 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 27.2 кг |
| Гарантія | 180 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Longi LR5-72HTH-575M – втілення сонячної панелі майбутнього. Модуль забезпечує потужність 575 Вт, що є високоефективним показником. Рішення купити цю панель дозволяє знизити залежність від класичних енергоджерел. Також це привід зробити внесок у захист довкілля. Longi Solar займає топові позиції на ринку сонячної енергетики. Завдяки технології HPBC Cell та оптимізації, досягається високий коефіцієнт перетворення. Модель демонструє стійкість до екстремальних погодних умов (високі снігові та вітрові навантаження) та захист від PID-ефекту. Має великий гарантійний період 12 років.
Чому варто обрати цю панель
Longi Solar інвестує значні кошти в дослідження, залишаючись на першій лінії сонячних технологій. Брендові сонячні батареї допомагають отримувати максимум енергії з невеликих площ. Це є значущим показником за умов обмеженого простору. Технологія Half-Cut спрямована на підвищення загальної продуктивності. Сонячна панель створена з якісних матеріалів, що пройшли сертифікацію. Вона стійка до зміни температур та різних умов навколишнього середовища, завдяки міцній конструкції. Етичність намірів компанії підкреслюється екологічною відповідальністю – цьому пункту надається особливе значення під час виробництва.
Переваги для користувачів:
- Трансформує ще більше світла на енергію.
- Має підтверджений довгий термін служби.
- Зменшує залежність від електромережі, дозволяючи розумно економити.
- Відрізняється високою екологічною дружністю.
Панель спроєктована з урахуванням легкості монтажу. Ви можете створити нову систему, що працює на природній енергії сонця, з нуля. Сонячна батарея підійде для значного кола користувачів: власників приватних будинків, підприємств, фермерських господарств, різних галузей промисловості. Модуль можна розмістити на землі або даху.
Якщо ви мешкаєте у віддалених селах, цей модуль допоможе без перешкоди живити електроенергією власну оселю. Підприємства встановлюють панелі з метою живлення цехів, офісів. Фермери використовують енергію сонця для живлення насосів, іншого обладнання, система зрошення. Обирайте свій варіант на користь автономії!
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Китайська компанія LONGi Solar з’явилася в місті Сіань в 2000 році. З самого початку вони зосередилися на монокристалічних сонячних панелей та інших виборів з кремнієвих монокристалів. Сьогодні майже всі сонячні батареї робляться саме монокристалічними. А LONGi – один з самих великих гравців на цьому ринку.Компанія виділяється тим, що весь процес виробництва в неї свій – від обробки сировини до сонячних панелей, які повністю готові до використання. При строгому контролі якості це дало змогу гарантувати дуже високу надійність продукції.Що ще є сенс знати про LONGi:
- Найбільший у світі виробник монокристалічних кремнієвих компонентів.
- Панелі LONGi добре працюють навіть тоді, коли мало світла.
- Компанія інвестує в нові рішення, як-от PERC, TOPCon чи HJT, щоб отримувати ще більше енергії.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.









