Сонячна панель Longi | LR7-72HGD-595M, 595Wp, Bifacial
$ 100,61
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | LONGi Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 595 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 52.23 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.45 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 43.79 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.59 А |
| Особливості | 12 струмознімних доріжок (12BB), технології Hi-MO 7, HPDC Cell, Half-cell, Bifacial (двостороння), Double Glass (подвійне скло) |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 22.0 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 144 шт |
| Тип конектора | MC4 |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.28 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.23 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.044 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2382 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 33.5 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Longi LR7-72HGD-595M, 595Wp, Bifacial – сонячний модуль двосторонній, монокристалічний. Його створила компанія Longi Solar, пропонуючи інноваційне рішення для вашої енергетичної незалежності. Модель втілює останні досягнення компанії Longi. Технологія гібридного пасивного зворотного контакту забезпечує дійсно високий ККД (22%) та тривалий термін експлуатації. Високопродуктивні монокристалічні N-type комірки забезпечують покращені показники та низьку деградацію. Сонячна батарея демонструє продуктивність навіть в умовах обмеженого простору.
Чому варто обрати цю панель
Виробник Longi Solar давно знаходиться в топі на ринку сонячної енергетики. Їхня продукція відрізняється надійністю. Інноваційні розробки дозволяють максимально ефективно використовувати енергію сонця, яка модифікується в електроенергію. Панель має двосторонню конструкцію. Світло, що попадає на неї, відбивається – входячи до складу сонячних електростанцій, ця модель збільшує загальну продуктивність системи. Longi Solar також зміщує акценти на захист навколишнього середовища. Варто купити цю панель, щоб щомісячно заощаджувати кошти на сплаті за електрику та зробити внесок у збереження планети.
Переваги для користувачів:
- Висока потужність 595 Вт для стрімкої генерації великої кількості енергії. Створюйте потужну систему навіть зменшуючи кількість необхідних панелей.
- Високий ККД 22.00% збільшує виробництво енергії, навіть за умови поганої погоди без сонця у небі.
- Двосторонність дозволяє задіяти у виробництві електроенергії обидва боки панелі.
- Сонячна батарея буде «жити» довго, незважаючи на мінливу погоду, сніг або дощ.
- Компанія гарантує >25 років на збереження стартових показників.
- Модуль стійкий до впливу солоної вологи, аміаку та пилу.
Купити PV модуль варто власникам приватних будинків, які бажають відокремитись від класичних енергоджерел. Він стане у пригоді за бажання встановити великі сонячні електростанції, або знизити витрати комерційних об’єктів, підприємств. Підходить для використання в мережевих, гібридних, автономних системах енергопостачання. Цей модуль дозволить отримувати прибуткові кошти, якщо ви плануєте торгувати надлишковою енергією. Саме сонце працює на вас!
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Китайська компанія LONGi Solar з’явилася в місті Сіань в 2000 році. З самого початку вони зосередилися на монокристалічних сонячних панелей та інших виборів з кремнієвих монокристалів. Сьогодні майже всі сонячні батареї робляться саме монокристалічними. А LONGi – один з самих великих гравців на цьому ринку.Компанія виділяється тим, що весь процес виробництва в неї свій – від обробки сировини до сонячних панелей, які повністю готові до використання. При строгому контролі якості це дало змогу гарантувати дуже високу надійність продукції.Що ще є сенс знати про LONGi:
- Найбільший у світі виробник монокристалічних кремнієвих компонентів.
- Панелі LONGi добре працюють навіть тоді, коли мало світла.
- Компанія інвестує в нові рішення, як-от PERC, TOPCon чи HJT, щоб отримувати ще більше енергії.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.









