Сонячна панель JA Solar | JAM54S30-420/LR 420 Wp, Mono
$ 73,02
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 420 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 37.73 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.25 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 31.11 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.50 А |
| Особливості | 11 струмознімних доріжок (11BB), технологія Half-Cell, PERC, MultiBusBar (MBB), повний чорний дизайн (All Black) |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 21.0 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 108 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.35 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.275 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.045 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 20.0 кг |
| Гарантія | 180 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
JA Solar JAM54S30-420/LR 420 Wp Mono є фотоелектричним модулем, який дозволить перетворити світло від сонця на чисту електроенергію. Сонячна батарея є базовим елементом відповідної системи. Трансформація випромінювання небесного світила в електричну енергію відбувається за допомогою монокристалічних елементів з кремнію. Модуль має потужність 420 Вт, складається з 11 струмознімних доріжок (11BB). Надійність та екологічність забезпечуються за технологією Half-Cell. Панель виготовлена повністю в чорному дизайні (All Black)
Купити таку сонячну панель можна для домашніх сонячних електростанцій, промисловості або комерційних об’єктів. PV модуль невеликий за розмірами та важить лише 20 кг, тому він легко доповнює будь-яку систему.
Чому варто обрати цю панель
JA Solar Technology Co. є відомим виробником фотоелектричного обладнання, який забезпечує повний виробничий ланцюжок. Саме цим пояснюється неймовірна якість продукції. Інновації на кшталт Half-cell та MBB покращують продуктивність сонячних батарей. У порівнянні з товарами інших брендів, рішення від компанії вирізняються доступною вартістю. Легкість монтажу забезпечує власний стандарт конектора QC4.10, повністю сумісний з класичним Staubli MC-4. JA Solar ставить на меті розвиток еко енергетики, посідаючи почесне місце у трійці світових лідерів, які виробляють сонячні панелі.
Переваги для користувачів:
- Високий ККД: максимум енергії сонячних променів модифікується на електричну енергію.
- Неймовірна гарантія – 144 місяці; перевірена стійкість до несприятливої погоди.
- Невеликі розміри та зручні конектори для стрімкої інтеграції до існуючих систем
- Перевірена користь для навколишнього середовища.
- Відмова від дороговартісних звичних енергоджерел.
Модуль використовує сонячне випромінювання максимально ефективно, завдяки технологіям Half-cell та MBB. Базова ідея криється у максимізації збору енергії сонця та одночасному зниженню втрат потужності. Сонячну батарею оснащено кабелем довжиною 1.2 м і конекторами MC4-EVO2A/QC4.10-361.
PV модуль варто придбати мешканцям села, приміських територій, фермерам, господарям промислових об’єктів. Це дозволить суттєво знизити витрати на електроенергію. Можна використовувати сонячну батарею використовуватися для дахових сонячних електростанцій; встановлювати її на землю або інтегрувати у гібридні системи. Поєднайте користь для себе із користю для природи!
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.







