Сонячна панель JA Solar | JAM72S30-565/LR 565 Wp, Mono
$ 93,39
x
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 565 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 49.77 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.31 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 41.68 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.56 А |
| Особливості | 11 струмознімних доріжок (11BB), технологія Half-Cell, PERC, MultiBusBar (MBB) |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 21.4 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 144 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.35 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.275 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.045 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2333 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 28.0 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Сонячна панель JA Solar JAM72S30-565/LR – модуль, який виробляє потужну кількість електричного струму – до 565 Вт. Панель складається зі 144 фотоелементів, розташованих на 11 струмознімних доріжках З цією сонячною панеллю ви отримуєте максимум користі, виробляючи необхідну енергію з сонячного світла. PV модуль задовольнить потреби приватних будинків або промислових об’єктів. Його характеристики найкращим чином поєднують тривалий термін експлуатації, високий ККД, економічна ефективність. Модуль оснащено технологією PERC. У сукупності з конструкцією Half-Cell панель демонструє чудові показники генерації за умов несприятливої освітленості або літньої спеки.
Чому варто обрати панель
Підхід до виробництва компанії JA Solar вирізняється тенденцією до інновацій. Компанія займає топові позиції рейтингів виробників енергію нового типу. Це є підтвердженням її технологічної переваги, надійності.
Технологія PERC дозволяє панелі поглинати максимум світла. Ефективність модуля збільшується. Сонячне випромінювання відбивається задньою поверхнею комірки, що збільшує енерговиробництво.
Переваги для користувачів:
- PV модуль витримує снігові навантаження до 5400 Па та вітрові навантаження до 2400 Па.
- JA Solar надає гарантію до 25 років, що свідчить про довговічність продукції.
- Значна економія на рахунках за електроенергію.
- Крок до відмови від традиційних енергоджерел.
- Формування екологічної відповідальності.
- Легкий монтаж, майже ніяких умов до обслуговування.
- Збільшення собівартості вашого підприємства, будинку.
- Стабільна робота, завдяки новітній архітектурі модуля, яка мінімізує енерговтрати.
Конструкція Half-Cell зменшує внутрішні втрати енергії. Комірка, поділена навпіл, знижує струм, протікаючий крізь кожну частину. Завдяки цьому термін служби модуля збільшується, а тепловиділення – навпаки, зменшується.
Технологія 11BB сприяє поліпшенню продуктивності модуля шляхом збільшення збору струму та одночасного зниження опору. Модель обладнано більшою кількістю струмопровідних шин, що позитивно впливає на збір електроенергії.
Конструкцію створено з анодованого алюмінію та загартованого скла – їй не страшні: сніг, вітер, град. Сонячна панель JA Solar JAM72S30-565/LR підходить для встановлення на дахах житлових будинків, комерційних будівель. Також панель може встати частиною великої сонячної електростанції. Купити сонячну панель JA Solar JAM72S30-565/LR – дійсно вигідне рішення.
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.








