Сонячна панель JA Solar | JAM72S30-550/MR 550 Wp, Mono
$ 89,35
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | JA Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 550 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 49.9 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 14.00 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 41.96 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 13.11 А |
| Особливості | 11 струмознімних доріжок (11BB), технологія Half-Cell, PERC |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 21.3 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 144 шт |
| Тип конектора | MC4-EVO2/QC 4.10-35 |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.290 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.25 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.045 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 28.1 кг |
| Гарантія | 240 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Сонячна панель JA Solar JAM72S30-550/MR 550 Wp, Mono є сучасним сонячним модулем, в який входить 144 елементи для перетворення сонячного світла на електричний струм, зібраних в 11 струмознімних доріжок. Виготовлений за монокристалічною технологією, модуль демонструє високу перетворюючу здатність. Потужність модуля становить 550 Вт. Це хороший вибір для домашніх сонячних систем або електростанції промислового типу. Компактні розміри дозволяють легко інтегрувати його в сонячну установку.
Чому варто обрати цю панель
JA Solar є компанією, що заслужила довіру мільйонів користувачів. Дата її заснування – 2005. Це топовий лідер у виробництві фотоелектричних виробів. Виробничий ланцюжок проходить жорсткий контроль. Цикл виробництва – повний: від створення кремнієвих пластин до складання сонячних модулів.
Брендовій продукції притаманна висока якість. Перевагою є використовувана технологія half-cell, спрямована на зниження електроопору. Завдяки цьому ефективність роботи сонячних панелей збільшується. Якщо ви проживаєте в регіоні, де сонце є рідким гостем, не варто перейматися. Панелі half-cell панелі менш чутливі до мінливої погоди.
Переваги для користувачів:
- Висока потужність для генерації значної кількості електроенергії – 550 Вт.
- Монокристалічна технологія, що перетворює сонячну енергію на електрику з високим ККД.
- Використання новітніх технологій, які підвищують якість роботи.
- Тривалий термін використання.
- Сертифікація, відповідність стандартам міжнародного класу.
- Врахування екологічних норм при роботі обладнання.
- Заощадження на оплатах за класичні електроджерела.
Панелі створені таким чином, що утворення «гарячих точок» зведено до мінімуму. Це дозволяє модулю працювати стабільно. Рішення купити PV модуль дозволить приєднатися до шанувальників відновлюваної електроенергії. Монтаж сонячних панелей здійснюється швидко, без спецінструментів. Їх можна встановити на даху приміських будинків, підприємств. Стає можливим живлення віддалених об’єктів – ферми, кемпінгів, будмайданчиків. Витрати на обладнання окупляться протягом кількох років: насолоджуйтесь енергією сонця!
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Компанія JA Solar вже давно визнана одним з лідерів на ринку обладнання для сонячної «зеленої» електрики. Вона має прямі продажі, представництва та дилерів у 135 країнах. Але постачає обладнання майже по всьому світу, приблизно в 180 країн та регіонів.Початком розвитку JA Solar став 2005 рік. А місцем – Китай. Основні переваги, що й допомогли досягнути таких вражаючих результатів, це використання наступних підходів:
- Повний цикл. З дуже строгим контролем якості.
- Власні інновації. З самого початку дуже багато грошей вкладається в дослідження та пошук нових можливостей. Компанія має майже 2 тисячі патентів.
- Розумне використання інновацій разом з перевіреними часом елементами.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.







