Сонячна панель Tongwei Solar | TWMNH-48HD445 445Wp N-Type Bificial
$ 70,60
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Бренд | Tongwei Solar |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Стаціонарна |
| Технологія | Монокристалічна |
| Максимальна потужність (Pmax) | 445 Вт |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 34.85 В |
| Струм короткого замикання (Isc) | 16.00 А |
| Напруга при максимальній потужності (Vmp) | 29.90 В |
| Струм при максимальній потужності (Imp) | 14.89 А |
| Особливості | 12 струмознімних доріжок (12BB), технологія Half-Cell, TOPCon, двостороння панель (Bifacial), чорна рама |
| Комплектація | Сонячна панель, інструкція |
| Країна виробництва | Китай |
| ККД модуля | 22.8 % |
| Максимальна напруга системи DC | 1500 В |
| Кількість елементів фотомодуля | 96 шт |
| Тип конектора | QC 4.10-351, MC4-EVO2A |
| Клас захисту | IP68 |
| Застосування | Для дому та промислових об’єктів |
| Температурні характеристики | |
| Темп. коефіцієнт потужності (Pmax) | -0.30 %/°C |
| Темп. коефіцієнт напруги (Voc) | -0.24 %/°C |
| Темп. коефіцієнт струму (Isc) | +0.046 %/°C |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 20.9 кг |
| Гарантія | 144 міс. |
Категорія: Сонячні панелі
Опис
Tongwei Solar TWMNH-48HD445 445Wp N-Type Bifacial пропонує бути на крок попереду, використовуючи енергію сонця. Біфаціальна N-Type панель має потужність 445 Вт. Вона є втіленням ефективного перетворення сонячних променів на електроенергію. Модель має високу продуктивність за умов слабкого освітлення. Світло збирається з обох сторін модуля завдяки двосторонній конструкції. Витрати на купівлю батареї окупляться, завдяки мінімальним втратам потужності (ККД – майже 23%). Працює в будь-яку погоду, надаючи надійну генерацію електрики. Має чорну раму, яка також знижує втрати енергії.
Чому варто обрати цю панель
Компанія Tongwei Solar розробляє сонячні батареї, маючи повний цикл виробничих потужностей. Інвестиції у розробки дозволяють модифікувати сонячні модулі. Продукція відповідає прийнятим стандартам якості. Панелі протягом тривалих років забезпечують чистою енергією своїх власників.
N-Type технологія кремнію збільшує ефективність батареї. У порівнянні зі звичайними P-Type панелями старого зразка коефіцієнт деградації потужності зменшений. Двосторонній дизайн допомагає збирати природне світло з обох сторін модуля. Тож, виробництво електроенергії збільшується. Кожний модуль проходить суворий контроль якості з метою забезпечення надійності. Продукція виготовляється зі стійких якісних матеріалів. Продукт сертифікований відповідно до міжнародних стандартів.
Переваги для користувачів:
- Технологія TOPCon гарантує перетворення з великим ККД до 22,8%.
- Термін служби панелей становить 30+ років.
- Продуктивність зберігається навіть за умови підвищених температур.
- Осередки Topcon мають хороший спектральний відгук на різні діапазони. Тобто, ви можете використовувати сонячну батарею у різних сценаріях застосування.
- N-Type технологія забезпечує меншу деградацію потужності з часом.
- Модуль витримує екстремальні умови навколишнього середовища, працюючи якісно.
Власникам приватних будинків, ферм, комерційних та промислових установ варто задуматися щодо економії та купити цей PV модуль. Він підходить для різних типів установок: дахові/наземні системи, інтегровані в будівлю BIPV системи. Панель може використовуватися у мережевих/автономних системах.
Додаткова інформація
| Потужність панелі (Макс), Вт | |
|---|---|
| Технологія | |
| Напруга холостого ходу, В | |
| Струм короткого замикання, А | |
| Кількість ел. фото модуля, шт |
About brand
Tongwei Solar є підрозділом китайської компанії Tongwei Group, що з’явилася в 1986 році. Спочатку вони сконцентрувалися на рибних фермах та кормах для риб. Але все ж в 2006 році компанія прийняла рішення зайнятися сонячною електрикою. І змогла навіть стати одним з лідерів в усьому світі.Чому Tongwei Solar виділяється на ринку:
- Поєднання рибництва та сонячної енергії. Ця унікальна модель сьогодні дуже популярна усюди, де розвивають рибні ферми. Саме над ставками компанія будує «під ключ» сонячні станції. Це виявилося дуже вигідним рішенням.
- Ефективні сонячні елементи. Tongwei Solar вкладає значні кошти в дослідження, щоб їхні сонячні панелі мали високу продуктивність.
- Надійність і якість. Виробництво дуже потужне, а контроль якості дуже суворий на кожному з етапів. Результат – репутація дуже якісного обладнання та довга гарантія від виробника.
- Сучасні технології. При вивченні характеристик панелей ви побачите багато інноваційних технологій та «розумних» систем контролю роботи.
Доставка


Доставка обладнання для сонячних станцій здійснюється по всій Україні кур'єрською службою Нова Пошта. Середній термін доставки — 2–3 робочі дні, незалежно від регіону. Усі відправлення надійно застраховані, тому ви можете бути впевнені у безпеці вашого замовлення.
Оплату можна здійснити зручно для вас: накладеним платежем, на банківські реквізити або безпосередньо на сайті при оформленні. Монтаж сонячних станцій виконуємо під ключ по всій Дніпропетровській області — швидко, професійно та з гарантією.








